خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

بررسي تطبيقي اشتباه در حقوق ايران، انگليس و آمريکا


بررسي تطبيقي اشتباه در حقوق ايران، انگليس و آمريکا

مقاله حاضر به بررسي اشتباه در قانون و شقوق مختلف اشتباه در قانون در حوزه حقوق خصوصي عدم قابليت استماع در سيستم حقوقي ايران و  کامن لا قابليت يا عدم قابليت استماع اشتباه در قانون و آخرين تحولات صورت گرفته در اين خصوص در سيستم‌هاي حقوقي آمريکا و انگليس و رويه قضايي دادگاه‌هاي اين دو کشور مي‌پردازد، اشتباه در قانون يکي از مسائلي است که تقريباً همه سيستم‌هاي حقوقي موجود در جهان، علي‌رغم وجود اختلاف ميان آنها در خصوص نحوه برخورد با آن، بسته به مباني و ديدگاه‌هاي مورد قبول آنان هم در حوزه مربوط به مسئوليت مدني و هم در حوزه انعقاد قراردادها با آن درگير هستند. خصوصاً نحوه عملکرد نظام کامن‌لاو سيستم حقوقي دو کشور آمريکا و انگليس در اين زمينه جالب و درخور تامل است، چرا که مطالعه سير تاريخي اين بحث در اين نظام، نشان از دو نوع برخورد کاملاً متفاوت منفي در سابق و مثبت در وضعيت فعلي در جهت پذيرش اين نوع اشتباه است.
در اين مختصر سعي شده است تا ضمن بررسي شرايط تأثير اشتباه حکمي (اشتباه در قانون)

معنا و مفهوم و اقسام مختلف اين نوع اشتباه و ساير مسائل مرتبط با آن در حقوق ايران به مطاله اجمالي و مختصر چگونگي برخورد و عملکرد سابق و رويکرد جديد نظام کامن‌لا و به ويژه کشورهاي اخيرالذکر در ارتباط با موضوع و اسباب و دلايل و مباني تغيير اين رويکرد پرداخته شود.


مبلغ واقعی 4,000 تومان    15% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 119

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما