خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

خرید آنلاین نظریه مدیریت کیفیت جامع


خرید آنلاین نظریه نوین مدیریت کیفیت جامع در مدیریت دولتی دراین مقاله مدلها و تئوريهاي مديريت كيفيت جامع در بخش دولتي و.. بیان می شود.

توجه سازمانهاي بخش دولتي بهنگام ارائه خدمت به مردم به شأن و منزلت و كرامت انسانها ، موجب افزايش سطح رضايت مندي آنان مي شود . احترام به ارباب رجوع ، تدوين روشها و رويه هايي كه نشانگر احترام به ارباب رجوع باشد و واكنش مناسب به برخورد هاي نامناسب آنان اعتماد مردم را به دستگاههاي دولتي افزايش مي دهد

رعايت ملاطفت اسلامي و انعطاف پذيري در ارائه خدمات همراه با نرمش و تلاش كاركنان در حل مشكلات مردم موجب افزايش اثر بخشي مورد انتظار مي شود .

اعتماد به ارباب رجوع ، بعنوان يك هنجار پذيرفته شده در سازمان و اعتماد به گفته هاي او موجب افزايش اعتماد آنها به خدمات سازمان مي شود ، هر چند كه سازمان هزينه اين اعتماد به مردم را بپذيرد .

رعايت ارزشهاي اسلامي و اعتقادي در سازمان ، تعبير و تفسير قوانين با تأكيد بر ارزشهاي ديني و التزام مديران و كاركنان به ارزشهاي اعتقادي موجب افزايش اثر بخشي مورد انتظار مي گردد .

و.. با تخفیف ویژه


مبلغ واقعی 5,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 684

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما