خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

شناخت درآمد با تراشه‌هاي RFID


شناخت درآمد يكي از مباحث مهم  مجامع حسابداري است .تراشه های RFID تحولی شگرف در شناخت درآمد بوجود اورده است  کاربرد این تراشه اینست که در عرض چند فوت اگر يك تراشه يك قسمت مخصوص خواننده را عبور مي‌دهد. اطلاعات روي تراشه ذخیره می شود و به يك كامپيوتر انتقال پيدا مي‌كند. در حالي كه مي‌تواند موارد ديگري نظير مكان تراشه، و ماهيت اقلامي كه به آن ضميمه شده يا به عبارت ديگر به آن الصاق گرديده را منتقل نمايند. تراشه‌هاي RFID يك مزيت نسبت به بار كد دارند و آن اينكه باركد به آساني صدمه ديده و از كار مي‌افتد.

كاربرد اين تراشه‌ها نشان دهنده مناسبي از ادعاي خرده فروشان براي رسيدگي به كاهش قيمت است،  همچنين در صنايع تا هنگام فروش محصول به مصرف كننده شناخت درآمد به تعويق مي‌افتد. كاربرد اين تراشه‌ها عامل اثر گذار براي اعتماد توليد كنندگان است. 

و... با تخفیف ویژه

 

 


مبلغ واقعی 5,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 311

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما