خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

دانلود گزارش کارآموزی آموزش کسب مهارت حسابداری اموزشکده چمران گرگان


محل کاراموزی واقع در انتهای خیابان شهید رجای _ جنب کانون طه _اموزشکده فنی و حرفه ای پسران چمران گرگان _قسمت حسابداری این موسسه میباشد .

حسابداری این موسسه دارای 2 کارمند میباشد که هر یک دارای وظایف به شرح زیر میابشد

1- رییس قسمت حسابداری ،همچنین ذیحساب این موسسه وثبت و ارسال حقوق و دستمزد میباشد

2- حسابدار که شامل حسابداری ،جمع دار اموال ، و حقوق دستمزد میباشد.

ارتباط با واحدهای دخلی

در این اموزشکده حسابداری با قسمت های مهم آن ارتباط تنگاتنگی دارد که هر یک از آن واحد ها با هم داری تفاوت زیاد و همچنین ارتباط خواصی ندارند که به شرح زیر میباشد.

1) واحد کارپردازی :این قسمت که یکی از مهمترین قسمت های یک موسسه میباشد که بیشترین ارتباط را با قسمت حسابداری در طول سال دارا میباشد .

واحد کارپردازی با تنخواه های که از ذیحساب دریافت میکند برای دانشکده هزینه های و خرید های لازم را انجام داده و به انبار دار تحویل و اسناد و فاکتور های خرید را به عنوان یک سند کارپردازی تنظیم وبه ذیحساب تحویل داده و ذیحساب با بررسی های اسناد و فاکتورها اشکال های ان را گرفته و بابت اسناد و فاکتورهای صحیح چکی به مبلغ آن ها و در وجه تنخواه گردان صادر نموده و فاکتورها را در یک سند ثبت و بایگانی میکند.

2) واحد دبیرخانه :ارتباط حسابداری با واحد دبیرخانه درمورد ارسال و شماره گزاری نامه ها و دریافت نامه از قسمت های بالا یا دانشکده های دیگر میباشد و همچنین مهر سند های تنظیم شده و آماده بایگانی میباشد

 

3) واحد اداری: ارتباط با واحد اداری در مورد دریافت احکام کارکنان و اساتید و همچنین دریافت لیست و اطلاعات کارکنان و اساتید میباشد .

 

4) واحد اموزش: ارتباط این واحد از واحد های بالا کمتر میباشد و بیشتر در مورد اطلاعات دانشجویان و ساعت کار اساتید در هر ترم میباشد که جهت پرداخت حقوق استید و همچنین دریافت شهریه از دانشجویان و فارق تحصیلی آنها میباشد .

 

5) ارتباط با سایر قسمت ها به صورت جزئی و خیلی کم میباشد که در طول سال اتفاق میفتد و خیلی مهم نمیباشد.

ارتباط با موسسات و واحدهای خارج دانشکده


مبلغ واقعی 2,500 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,250 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 709

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما