خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

دانلود تحقیق کامل کلیه رشته ها داده کاوی مفاهیم و کاربرد پروژه کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر


مفاهیم داده کاوی

مديريت ذخيره سازی و دستيابی اطلاعات

داده های اطلاعاتی به عنوان يکی از منابع حياتی سازمان شناخته می شود و بسياری از سازمان ها با اطلاعات و دانش سازمانی خود مانند ساير دارايی های ارزشمندشان برخورد می کنند .
نکته: داده اطلاعاتی (Data) به اطلاعات خام سازمان اتلاق می‌شود و اطلاعات (Information) به داده‌های پردازش شده. همچنين داده های پردازش شده پس از طبقه بندی و آناليز به دانش سازمان (Knowledge) تبديل می گردند.

 

 

حال تصور نماييد، دسترسی به اطلاعات (Information) در شرايطی کهداده‌ها به روش نامناسبی نگهداری شوند و يا روش ضابطه مندی جهت دستيابی به آنهاوجود نداشته باشد تا چه حد مشکل است . برای رسيدن به يک سيستم اطلاعاتی مناسب،داده‌ها می بايست به صورتی منطقی طبقه بندی و ذخيره شوند تا استفاده از آن هاساده‌تر بوده، با کارايی بيشتری تحليل شوند و سريعتر مورد استفاده قرار گيرند و درنتيجه مديريت بهتری بر آن ها اعمال شود.

ساختار بانک اطلاعاتی سازمان:

داده های سازمان ها در انواع بانک های اطلاعاتی و باساختارهای متنوعی ذخيره می‌گردند . طراحی و سازماندهی اين ساختارها، بکارگيری وانتقال به بانک‌های اطلاعاتی پيشرفته و بهينه سازی آن ها يکی خدماتی است که توسطواحدهای فناوری اطلاعاتارايه می شود .

 

داده کاوی (Data Mining):

داده ­كاوي چيست؟

 

فناوري­هاي نوين اطلاعاتي و ارتباطي، و همچنين تكنولوژي­هاي پشتيبان تصميم، با جمع­آوري، ذخيره، ارزيابي، تفسير و تحليل، بازيابي و اشاعه اطلاعات و دانش به كاربران خاص، مي­توانند در اطلاع­يابي به­موقع، صحيح و مورد­نياز به افراد تاثير زيادي داشته­باشند. يكي از ابزارهاي مورد استفاده در اين فناوري­ها، داده كاوي مي باشد. داده­کاوي شامل استفاده از ابزار­هاي پيشرفته تحليل داده به منظور کشف الگو­هاي معتبر، از قبل نا­شناخته و روابط در مجموعه داده­هاي بزرگ است. اين ابزار­ها، مدلهاي آماري، الگوريتم­هاي رياضي و متد­هاي يادگيري ماشين[1] (الگوريتم­هايي که عملکرد خود را از طريق تجربه به­صورت اتوماتيک بهبود مي­دهند) مي­باشد. داده­کاوي فراتر از جمع­آوري و مديريت داده است، و شامل تجزيه و تحليل و پيش­گويي مي­شود. نام ديگر آن کشف دانش در پايگاه داده يا به اختصار KDD[2] است .

 

 


مبلغ واقعی 3,500 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 3,150 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 293

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما