خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

دانلود بهترین تحقیقات فنی مهندسی علوم انسانی گزارش کارآموزی بانک کشاورزی


وظایف انجام شده در بانک کشاورزی شعبه بالاده :

نامه های وارده و صادره :

نامه هایی که به بانک از طرف ارگان های مختلف بدست بانک می رسد را نامه های وارده و دیگر نامه هایی که از طرف بانک جهت پاسخ و یا اخذپاسخ نوشته می شود را نامه های صادر گویند .

وصول :

مربوط به وام هایی است که بانک به مشتریان خود تسهیلات داده و بانک هم ناگزیر جهت برگشت سرمایه خود باید به وصول وام های خود بپردازد که فرد مراجعه کننده وجه نقد خود را به قسمت صندوق به جهت واریزی بابت بدهی خود اعلام مینماید .

اعتبارات :

مشتریان جهت اخذ تسهیلات با مراجعه به شعبه در صورت داشتن شرایط اخذ تسهیلات ، با ارائه مدارک مورد نظر پس از روئت و استلامات (اداره ثبت ، بانک مرکزی) لازم از ارگان های مربوطه نسبت به مشتری که در صورت داشتن شرایط تسهیلات وام اعطاء می شود .

امور مالی دریافت و پرداخت :

دریافت : مشتری با ارائه فرم واریزی و مبلغ مورد نظر نسبت به شماره حساب مورد نظر پس از دریافت وجه و شمارش به انجام می رسد و بر روی فرم مهر دریافت زده می شود.

پرداخت : مشتری با ارائه فرم برداشت از حساب وی و با درج مبلغ مورد نظر پس از شناسایی هوییت با ارائه کارت ملی به وی پرداخت و بر روی فرم مهر پرداخت زده می شود .

چک : مشتری با ارائه کارت ملی و چک به باجه پس از کنترل مشخصات و مبلغ ، در صورت داشتن موجودی به وی پرداخت می شود در غیر این صورتنداشتن موجودی برای فرم زدن چک مراحل اداری را طی می کند .

افتتاح حساب :

شخص با ارائه مدارک مورد نظر و تکمیل فرم ها پس از مذاحل قانونی، حساب نیز برای وی افتتاح می گردد .


مبلغ واقعی 8,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 7,200 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 355

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما