خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

فروش پوشاک استوک مارک دار
http://kia-ir.ir

دانلود گزارش کارآموزی بررسی و مطالعه خط تولید نوشابه و کنترل کیفیت و بازار


تاريخ نوشابه اساساً به زماني بر مي گردد كه بشر علاوه بر مصرف آب نوشيدني توانست موادي چون طعم دهنده ها و شيرين كننده ها به آب اضافه كند . اگرچه تاريخ پيدايش آن به درستي روشن نيست ولي تصور مي شود ابتدا در خاور ميانه و به ويژه در نواحي جنوبي ايران روش هايي براي تهيه آن موجود بوده است .

ايراني ها از 2500 سال پيش ، روش هايي براي حرارت دادن نيشكر و تهيه كارامل در خوزستان ابداع كرده بودند و با رقيق كردن آن شربت هايي درست مي كردند كه بيشتر مصرف درماني داشت . شايد بتوان گفت كارامل رقيق با شربت نيشكر سوخته جزء اولين نوشابه هايي باشد كه حاوي طعم كارامل و شكر است .

بعد ها كه مصرف شيرين كننده متداول گشت ، ايراني ها طعم دهنده هايي نظير ليمو ، آلبالو ، زرشك ، آلو و بسياري از عرقيات نظير نعناع ، آويشن ، بهار نارنج را به طور طبيعي در نوشيدني ها مصرف نمودند . اما متاسفانه تكنيك استفاده از عرقيات و استخراج اسانس از آن كه در حقيقت امولسيون طعم دهنده در آب است ، تا امروز پيشرفتي نكرده است و در بیشتر موارد همان روشهای سنتی مورد استفاده قرار میگیرد

در حالي كه اروپاييان تكنيك عرق گيري از شربت ها را از کشورهایی مثل کشور ما آموختند و توانستند به كمك دانش تكنولوژي انقلاب صنعتي در اوائل قرن نوزدهم روش هاي تهيه اسانس را به طور طبيعي ابداع نمايند .

از اين رو تهيه شربت ها و نوشابه ها و تكنيك آن عمدتاً در كشور هاي نظير ايران ، مصر و هندوستان متوقف شد و دامنه توسعه آن به اروپا و امريكا نیز به زماني باز مي گردد كه هنوز جمهوري در اين كشورها برقرار نشده بود .


مبلغ واقعی 8,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 7,200 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 503

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما