خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

دانلود بهترین کاملترین تحقیقات کلیه رشته ها بررسی اقتصادی بازار نخ و پیله ابریشم ایران


در این تحقیق مشکلات فراروی صنعت نوغانداری، پتانسیل ها، نقاط ضعف و قوت این صنعت از دست اندر کاران مورد سوال نتیجه آن مورد تحلیل واقع و بر اساس آن راهکارهایی ارائه گردید.

بازار پیله و ابریشم با توجه به استفاده انحصاری آن در صنعت فرش (بیش از 90 درصد ابریشم در صنعت فرش مورد استفاده قرار می گیرد.) شکننده بوده و نوسان در صادرات مستقیماً روی نوغانداری اثر می گذارد، به همین دلیل در این تحقیق به بررسی ساختار بازار فرش نیز پرداخته شده است.

در بررسی ساختار بازار در طی دو قرن گذشته ، نظریات و مکاتب اقتصادی مختلفی به رشته تحریر در آمده است. ساختار بازار در میان دو شکل معروف رقابت و انحصار قرار دارد با این مقدمه این تحقیق درصدد پاسخگویی به این سوال اساسی است که بازار جهانی فرش بعنوان اصلی ترین فراورده نخ ابریشم چه ساختاری داشته و ایران در بازار جهانی فرش از چه جایگاهی به بهره مند است و تغییرات ساختار بازار جهانی در دو دهه گذشته چگونه بوده است. افزون بر این ساختار بازار تقاضای فرش صادراتی ایران و تغییرات ان چه جهت گیریهایی داشته است ، برای این امر باید به بررسی انواع ساختار بازار و خصوصیات آن پرداخت.

  

نتایج تحقیق

مشکلات فراروی صنعت نوغانداری ایران و انگیزه ها و دلایل حفظ و بقا از دیدگاه مصاحبه شوندگان:

تعداد زیادی از نوغانداران معتقدند که با توجه به روند فعلی کسب درآمد پیش بینی می شود که فعالیت نوغانداری همچون سال های گذشته کاهش شدیدی پیدا نماید و علل آن را عواملی همچون گرانی نیروی کار، بالا بودن نرخ نهاده های کشاورزی،نوسانات قیمت پیله و ابریشم، ناپایداری، پایین بودن قیمت پیله و ... ذکر نمودند.


مبلغ واقعی 8,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 7,200 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 969

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما