خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

دانلود بهترین عالی ترین مقاله مهندسی درباره پايداري و تثبيت شيرواني هاي سنگي


با توجه به قابل انعطاف بودن طراحي سازه هاي سنگي، طرح ارئه شده لزوماً به همان صورت اوليه اجرا نمي شود و در محل تغيير مي كند. بنابراين خود يكي از دلايل ناپايداري در شيروانيهاي سنگي مي باشد. همچنين در گذر زمان فرسايش شيب هاي سنگي و سقوط سنگ از عوامل اجتناب ناپذير مي باشد. لذا با توجه به موارد فوق لزوم توجه به تثبيت شيرواني هاي سنگي امريست ضروري، كه در اين گردآوري سعي ما بر اين است كه به بررسي روش هاي مختلف تثبيت اينگونه شيرواني ها بپردازيم.

 

حصارهاي سد كنندة ريزش سنگ

حصار كشي براي جلوگيري از ريزش سنگ، يك روش موثر و از نظر قيمت بسيار كارآمد براي نگهداري و جلوگيري از ريزش خرده سنگها در سقوط مي باشد.

·ظرفيت اين حصارها مي تواند بر مبناي ابعاد سنگهايي كه از شيب سقوط مي كنند، تنظيم ساخته شود.

· از عوامل بسيار مهم و قابل توجه در طراحي اين حصارها، ارتفاع سقوط سنگ و همچنين فاصلة حصار( فنس) در برابر اثرات ضربه سنگ مي باشد.

 

تورسيمي براي پايداري شيب

تورسيمي معمولاً در مواردي همچون:

-شيب خيلي هوازده شده باشد

-شيب جديدي كه سريعاً هوازده خواهد شد

-جايي كه سنگهاي كوچك به طور مداوم از هم جدا شده و از شيب سقوط مي كنند. مورد استفاده قرار مي گيرد.

·موثرتيري روش در اجراي تورسيمي اين است كه سطح شيب را بوسيلة پارچه هاي توري پوشانده و به مواد اجازه سازگاري با اين ساختار داده شود.


مبلغ واقعی 6,500 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,850 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 444

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما