خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

دانلود خرید اینترنتی پاسخنامه آزمون كشف المحجوب


 

1-نام كتاب بيانگر محتواي كتاب است چون موضوع اين كتاب بيان راه حق و شرح كلمات تحقيق و كشف حجب بشريت است ،‌نام كشف المحجوب با آن مناسب است .

2- حفظ آدابي كه در قرآن آمده است «‌فإذا قرأت القرآن فاستعذ بالله من الشيطان الرجيم »‌و استعاذت و استخارت به معني تسليم امور خود به خداوند است كه صلاح بندگان خداوند بهتر داند و خير و شري كه به بنده رسد او مقدر كرده است . پس بنده بايد امورخود را به خداوند تسليم كند تا شر نفس و امارگي از بنده دفع كند و خيريّت و صلاح وي بدو ارزاني دارد .

3- نيت برانجام فعل سبقت دارد و در عين حال نيت بر فعل رجحان دارد چنانكه پيامبر ( ص) فرموده است : «‌نية‌المومن خير من عمله » پس نيت هر فعل علت آن فعل است و نيت هر فرد ذهني است و جنبة عيني ندارد .

4-حجاب ريني : حجاب ذاتي است « بل ران علي قلوبهم ما كانوا يكسبون »‌و كشف آن محال است « انّ الذين كفرو سواء عليهم أانذرتهم أم لم تنذرهم لا يومنون » و پيدايش اين نوع حجاب به ارادة الهي است « ختم الله علي قلوبهم » حجاب عيني : حجاب صفتي است كه كشف آن ممكن است زيرا تبديل صفات ممكن است .

6-همانا از ميان بندگان دانشمندان از خدا مي ترسند . ترسي كه در اعمال ظاهر شود را تعبير به خشوع كرده اند و ترسي كه در دل باشد را تعبير به خضوع كرده اند. عرفان مسبوق به جهل است ولي علم لزوماً اينگونه نيست .

12- فقر اعتباري : عدم بهره مندي بنده از اسباب دنيوي –فقر حقيقي : نيازمندي مطلق بشر به وجود الهي

غناي اعتبار ي:‌بهره مندي بنده از اسباب دنيوي - غناي حقيقي : بي نيازي مطلق الهي


مبلغ واقعی 5,500 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,950 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 292

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما