خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

دانلود بهترین تحقیق درباره بررسي فضاهاي داخلي و مبلمان كتابخانه هاي عمومي و مقايسه استانداردهاي آن ها با نظرات مراجعه كنندگان


كليات تحقيق:

موضوع تحقيق «بررسي فضاهاي داخلي و مبلمان كتابخانه هاي عمومي و مقايسه استانداردهاي آن ها با نظرات مراجعه كنندگان » مي باشد. لازم به توضيح است در اين تحقيق تنها فضاها و تجهيزاتي بررسي شده اند كه مورد استفادة مستقيم مراجعين هستند. بنابراين فضاهايي مخزن كتاب، دفاتر كاركنان و … و همچنين تجهيزات فني مطالعه نشده اند.

مخزن كتاب، دفاتر كاركنان و … همچنني تجهيزات فني مطالعه نشده اند.

فرضيه اي كه در اين تحقيق به دنبال اثبات آن هستيم، اين است كه : «نظرات مراجعه كنندگان در مورد فضاي داخلي و مبلمان مطلوب كتابخانه تا حد زيادي با استانداردهاي موجود مطابقت دارد».

هدف كلي تحقيق، يافتن شيوه هاي خلق فضاهاي داخلي وتجهيزات جذاب، كارآمد و مناسب براي مطالعه در كتابخانه ها است.

ديگر اهداف تحقيق عبارتند از : بالابردن ميزان بازدهي مطالعه در كتابخانه هاي عمومي از طريق بهبود فضاهاي داخلي ونيز تأمين آسايش و زيبايي مبلمان و تجهيزات كتابخانه.

- يافتن اشتراكات و تفاوت ها بين نظرات مردان و زنان مراجعه كننده در مورد مباحث اشاره شده.

- مقايسه نظرات مراجعين با استانداردهاي موجود

بنابراين سؤال اصلي تحقيق اين است كه «استانداردهاي لازم براي مطلوبيت فضاهاي داخلي و مبلمان كتابخانه كدامند و آيا نظر مراجعين با اين استانداردها مطابقت دارد؟»


مبلغ واقعی 6,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,400 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 420

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما