خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

دانلود تحقیق کامل درباره چرا بايد آزادي فرهنگي مورد حمايت حقوقي واقع شوند


 آيا مي‌توان دسته هاي متنوعي از آزادي‌ها،‌ دسته‌اي به نام «آزادي‌هاي فرهنگي» وجود دارد؟ اين آزادي‌ها كدام‌ها هستند و چگونه ماهيتي فرهنگي يافته‌اند؟ آيا همان حلقه سوم آزادي‌هاي نسل سوم حقوق بشر بشر آزادي‌هاي اقتصادي و فرهنگي هستند يا خود قالبي جداگانه دارد؟

براي پاسخ به اين پرسش‌ها، ناچاريم ابتدا به بررسي اين نكته بپرازيم كه اساساً دليل اين پرسشها چيست و فرهنگ چه جنبه‌اي دارد كه بايد برخوردار از آزادي‌هاي لازم باشد. به عبارت ديگر، چرا بايد آزادي‌هايي با عنوان آزادي‌هاي فرهنگي وجود داشته باشند و ابعادي از عرصه فرهنگي افراد و جامعه را مورد حمايت قرار دهند. اين به دليل اهميتي اساسي است كه فرهنگ براي ما دارد؛ اهميتي كه آنرا به قضاي حقوق اساسي پيوند مي‌زند: چگونه مي‌توان مقوله فرهنگ را در قالب حقوق اساسي مطرح ساخت؟

با توسعه ابعاد گوناگون جامعه و حقوق، نظام حقوق اساسي نيز همگام با اين توسعه، ساز و كارهاي خود را به اين ابعاد گوناگون همچون اقتصاد،‌ رفاه و زيست بوم بسط داده است و به نظر مي‌رسد در اين برهه تاريخي نيز نوعي ضرورت ارتباط ميان فرهنگ و حقوق اساسي آشكارتر مي‌گردد. اگر در يك تعريف حداقلي،‌‍ حقوق اساسي را مجموعه‌اي از سار و كارهايي بدانيم كه براي حمايت از حقوق و آزادي‌هاي بشري ايجاد مي‌شوند، بايد اذعان داشت كه در بيشتر موارد، اين ساز و كارها آنگاه شكل مي گيرند كه حكومت اقدامهاي خود را آغاز كرده و گسترش داده است و از اين روي، بيم تجاوز به حريمهاي آزاد انساني مي‌رود. آنگاه اين حقوق اساسي است كه بايد به عنوان ميانجي افراد و حكومت عمل نمايد. در مورد عرصه فرهنگي نيز چنين روي داد: اين‌ عرصه، عرصه‌اي «از پيش آزاد» و مستقل از حكومت بود كه در آن افراد خصوصي، اهالي فرهنگ، صاحبان و سازندگان آن محسوب مي‌شدند و نقش حكومت‌ها در آن حاشيه‌اي و اتفاقي بود.


مبلغ واقعی 6,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,400 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 262

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما