خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق قرآن و تأثیرگذاري بر محیط


قرآن و تأثیرگذاري بر محیط این مقاله بر آن است تا یکی از مسائل مهم در حوزة قرآن پژوهی، یعنی مسألۀ قرآن و تأثیرگذاري بر محیط یا تأثیرپذیري از محیط را مورد بحث قرار دهد. مؤ لف معتقد است که قرآن کریم، براي تأثیرگذاري و مبارزه با عادت هاي نارواي جاهلی نازل شده است، نه این که از فرهنگ و آداب خشن زمان خود تأثیر پذیرد. سخن گفتن به زبان یک ملت، به معناي پذیرش فرهنگ آن ملت نیست. قرآن، کتاب هدایت براي همه بشر در همۀ قرون است؛ بنابراین، لازمۀ هدایت، آن است که برفرهنگ و فکر انسان هاي مورد خطاب خود اثرگذار باشد، نه بر عکس.قرآن، همان کتابی است که توانست بر فرهنگ نادرست اعراب جاهلی، تمدنیدرخشان و فرهنگی انسان ساز بنا نهد. مؤ لف براي صحت نظریۀ خود، مثال هاي متعددي به صورت شاهد ذکر می کند.قرآن کریم براي تأثیرگذاري بر محیط و مبارزه با عادت هاي جاهلی نازل شده است،نه براي این که تحت تأثیر و فرمانبردار فرهنگ و عادات خشن زمان خود باشد.

. اوست که پیامبر خود را با هدایت و دین راست و درست فرستاد تا :( (توبه ( 9آن را بر همه دینها چیره گرداند هر چند که مشرکان را خوش نیاید.هر کس در آموزش هاي ارزشمند قرآن بنگرد، درمی یابد که این کتاب آسمانی ازشباهت و تأثیرپذیري از عادت هاي نادرست، به دور است؛ولی بازهم گروهی می اندیشند که بسیاري از عبارت هاي قرآن با فرهنگ هاي عرب هاي آن روز سازگاري دارد که از عادت هاي جهان متمدن امروز به دور است.

و.. با تخفیف 


مبلغ واقعی 2,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 1,800 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 445

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما