خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق مدیریت زنجیره تامین


مدیریت زنجیره تامین رویکرد جدیدي است که در سالهاي اخیر بر مدیریت عملیات حاکم شده است.زنجیره تامین شبکه از مراکز توزیع است که یکی از وظایف آن تبدیل مواد خام به محصولات نهایی وتوزیع آنها در میان مشتریان است.مدیریت زنجیره تامین فعالیتها را طوري هماهنگ می کند که مشتریان بتوانند محصولات را با کیفیت بالا و با حداقل هزینه به دست آورند.مدیریت زنجیره تامین می تواند براي شرکت مزیت رقابتی فراهم سازد.مدیریت زنجیره تامین اشتیاق شرکت را براي همکاري و رقابت افزایش می دهد.

چکیده رویکرد جدیدي که در سالهاي اخیر بر مدیریت عملیات حاکم شده، رویکرد مدیریت زنجیره تامین است. زنجیره تامین شبکه اي از تسهیلات و مراکز توزیع است که وظایف تهیه و تدارك مواد (SCM)خام، تبدیل آن به محصولات نهایی و واسطه اي و توزیع این محصولات نهایی به مشتریان را انجام میدهد. زنجیره هاي تامین در سازمانهاي تولیدي و خدماتی وجود دارند، هرچند که پیچیدگی زنجیرهممکن است از صنعتی به صنعت دیگر و از شرکتی به شرکت دیگر شدیداً تغییر کند.در این مقاله سعی شده است که این رویکرد جدید در مدیریت عملیات به طور تقریباً کاملی معرفیشود. و بنابراین هدف مقاله این است که این موضوع را که بسیار گسترده و وسیع است تا حدي معرفی و خواننده را با آن آشنا کند.مواردي که در این نوشته بررسی شده عبارتند از: تعاریفی از مدیریت زنجیره تامین، زنجیره ارزش،زنجیره تقاضا و زنجیره عرضه٢(تامین)، نیاز به مدیریت زنجیره تامین، منافع مدیریت موثر زنجیره تامین، عناصر مدیریت زنجیرهتامین، مباحث استراتژیکی، تاکتیکی و عملیاتی در مدیریت زنجیره تامین و چند موضوع دیگر. درپایان نیز باارائه یک چارچوب مفهومی براي مدیریت زنجیره تامین و مطرح کردن رقابت جدید درمحیط مدیریت عملیات سعی شده است از مباحث عنوان شده قبلی نتیجه گیري قابل قبولی صورتگیرد.مقدمهدر طول دو دهه اخیر، مدیران شاهد یک دوره تغییرات شگرف جهانی به واسطه پیشرفت درتکنولوژي، جهانی شدن بازارها و شرایط جدید اقتصاد سیاسی بوده اند. باافزایش تعداد رقبا در کلاسجهانی، سازمانها مجبور شدند که سریعاً فرآیندهاي درون سازمانی را براي باقی ماندن در صحنه رقابتجهانی بهبود بخشند.


مبلغ واقعی 3,000 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,700 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۹ شهریور ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 604

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما