خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق زبان های دنیا


زبانهاي دنیا را 6 هزار دانسته اند. بعضی از این زبانها بسیار به هم شبیه هستند. بنابراین همه زبانها را می توان در 20 گروه عمده جاي داد. یکی از مهمترین گروههاي زبانی هندوایرانی است که تمامی زبانهاي شبه قاره هند – ایران و اروپایی را دربرمی گیرد .در روزگار ابن بطوطه وي در تمام مناطق غیر عربی که سفر نموده با زبان فارسی مشکل گفتاري خود را حل می کرده است. حتی در چین و بلغارستان و ترکستان کلماتی از فارسی وجود دارد و از این نظر با زبان یونانی قابل مقایسه است.

زبان فارسی از قدیم ترین زبانها و از گروه زبانهاي هندو ایرانی ( آرین ) است که زبانی پیوندي است این گروه زبانی مجموعه اي از چندین زبان را شامل می شود که بزرگترین جمعیت جهان به این گروه سخن می گویند و صدها واژه مشترك میان فارسی و آنهاوجود دارد.ریشه بسیاري از کلمات اساسی زبانهاي اروپایی مانند: است - پدر- برادر – خواهر -مردن ، ایست و ..... یکی است .از زبان فارسی امروزه دهها کلمات بین المللی مانند : بازار-کاروان – کیمیا- شیمی- الکل– دیتا – بانک – درویش - آبکري – بلبل – شال – شکر – جوان – یاسمین – اسفناج-شاه – زیراکس – زنا – لیمون - تایگر – کلید -کماندان – ارد (امر، فرمان) استار –سیروس- داریوش- جاسمین ، گاو ( گو= کو) – ناو- ناوي- توفان – مادر- پدر- خوب –بد- گاد- نام – کام گام – لنگ لگ –لب- ابرو – تو – من - – بدن- دختر( داتر) - و... بهبیشتر زبانهاي مهم دنیا راه پیدا کرده است.البته زبان فارسی همانطور که واژگانی از زبانهاي همسایه اش وام گرفته واژگان زیادي نیزبه آنها واگذار کرده است ، تاثیر شگرف زبان فارسی بر زبانهاي شبه قاره هند نیاز به توضیح ندارد.زبان فارسی زبان بین المللی عرفان است. چه بسیار عارفانی که از ترك و عرب وهندي کتابهاي عرفانی خود را به فارسی نوشته اند. مکتب تصوف هندوایرانی که ازطریق ایران به آسیاي غربی و حتی شمال آفریقا نشر یافت ، بیشتر کتب و متون خود را به٢نثر یا شعر فارسی نوشته است و زبان تصوف در شبه قاره ي هند و حتی در میان ترکان همواره فارسی بوده است .


مبلغ واقعی 2,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,375 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۸ شهریور ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 827

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما