خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق مناطق دیدنی کرج


رودخانه کرج و سد امیر کبیر رودخانه کرج از کوههاي سر به فلک کشیده رشته کوههاي البرز در شمال کشور ایرانسرچشمه گرفته و در انتها به دریاچه نمک واقع در نزدیکی شهر قم وارد می شود . اینرودخانه قبلا تمامی باغات شهرکرج و منطقه ییلاقی سرحد آباد و شهر شهریار وساوجبلاغ را آبیاري می کرد ولی در چند سال اخیر به دلیل رشد بی رویه در کلان شهرتهران میزان عمده آب این رودخانه براي مصرف شرب به تهران منتقل می شودسدامیرکبیر ( سد کرج ) که در مقیاس جهانی یکی از بزرگترین سدهاست اولین سدچند منظورهایران محسوب می گردد . سد امیر کبیر در شمال شهرکرج و در 25 کیلومتري محور کرجبه چالوس واقع شدهو دریاچه این سد که به و سیله رودخانه پرآب کرج تغذیه می گردد یکی از مهمترین مراکز طبیعی پرورش ماهی قزل آلاي رنگین کمان و نمونه نادر خال قرمز می باشد کهامکانات مطلوبی را جهت ورزش مفرح و پر طرفدار ماهیگیري فراهم آورده است.طول این دریاچه در زمان تکمیل بودن ظرفیت آب پشت سد به مسافتی بالغ بر 5500 مترمی رسد و محیط بسیار مناسبی براي انواع ورزشهاي آبی از جمله اسکی روي آب وقایقرانی و غواصی است.

٢غار یخ مراد غار یخ مراد واقع در کیلومتر 60 محور کرج به چالوس در روستاي کهنه ده یکی ازدیدنیهاي منطقه کرج می باشد که از نظر زمین شناسی از اهمیت ویژه اي برخوردار است و می تواند تفرجگاهی مناسب جهت سیاحان . کوهنوردان و خانواده ها باشد.ارتفاعات و پیست بین المللی اسکی دیزین از معروفترین و مشهورترین ارتفاعات ایران وجهان می باشد که در شمال کرج واقع گردیده است . این ارتفاعات که در زمستان و بهارپوشیده از برف است مهمترین پیست اسکی کشور و منطقه خاور میانه را در داخل خودجاي داده و همه ساله پذیراي تعداد زیادي از توریستهاي داخلی و خارجی جهت ورزش مفرح اسکی می باشد.همچنین پیست اسکی روي چمن در فصل تابستان طرفداران زیاديرا به سمت دیزین جلب می نماید.در تابستان نیز ارتفاعات پوشیده از ازانواع گلهاي وحشی و گیاهان دارویی وهمچنین داراي هواي خنک می باشد . لازم به ذکر است که یکی از مهمترین و مجهزترین وسایلرفاهی و تفریحی شامل هتل و رستوران و تله کابین و تله اسکی در این ارتفاعات وجوددارد. جاده کوهستانی کرج به چالوس جاده کوهستانی و پر پیچ و خم چالوس یکیازنادر ترین جاده هاي کوهستانی درجهان است که نمونه آن در جهان جاده اي است درکشور اروپایی سوییس در میان کوههاي آلپ قرار گرفته که مسافت آن نصف مسافت جاده کرج به چالوس است.


مبلغ واقعی 2,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,375 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۸ شهریور ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 718

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما