خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

آموزش آسان تایپ سریع و ده انگشتی


در این کتاب همه چیز درباره آموزش سریع و آسان تایپ ده انگشتی و اصول تایپ کردن و.. بطور کامل بیان می شود. با تخفیف ویژه

اینجا تایپ سریع فارسی بدون نگاه به صفحه کلید (یا تایپ ده انگشتی فارسی) را می‌آموزید. آموزش تایپ فارسی تایپ سریع فارسی یک مهارت است که این روزها به اندازه‌ی توانایی استفاده از کاغذ و قلم برای نوشتن مهم است. افزایش سرعت تایپ می‌تواند شما را در کار و تحصیل و ارتباطات جلو بیاندازد.

اگر به صفحه کلید رایانه‌ی خود نگاه کنید، می‌بینید که دو دکمه‌ی «ت» و «ب» دارای برجستگی هستند. این برجستگی برای این است که شما بتوانید بدون نگاه به صفحه کلید و با اتکا به حس لامسه‌ی خود، این دکمه ها را پیدا کنید. حالا دستان خود را مطابق شکل زیر روی صفحه کلید قرار دهید، به طوری که با انگشتان اشاره‌ی خود بتوانید برجستگی حروف «ت» و «ب» را احساس کنید. هم اکنون ۸ حرف ک، م، ن، ت و ب، ی، س، ش در زیر انگشتان شما قرار دارند. ما به این دکمه‌ها «دکمه‌های خانه» می‌گوییم. این موقعیت پیش‌فرض انگشتان شما روی صفحه کلید است و باید خود را به آن عادت دهید. چند بار دست خود را از صفحه کلید بردارید و سعی کنید بدون نگاه به صفحه کلید، و با کمک حس لامسه و آن دو زایده، انگشتان خود را روی دکمه‌های خانه قرار دهید.

و. با تخفیف ویژه


مبلغ واقعی 2,500 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,250 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۷ شهریور ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 341

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما