خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

همه چیز درباره ایدز


ایدز طاعون قرن قسمت اول(AIDS) نحوه ي عملکرد و نحوه ي انتقال ایدزحتما تا کنون نام ویروس ایدز به گوشتان خورده است و لابد کم و بیش آن را میشناسید.اما از آنجا که شیوع این ویروس سرعتی بسیار بیشتر از سرعت همگانی شدن شناختآن دارد لازم دیدیم بخشی از سایت را به معرفی، نحوه ي عملکرد، راه هاي پیشگیري ومسایل و مشکلات اجتماعی پیرامون موضوع ایدز اختصاص دهیم.ایدز چیست؟ویروس نقص ایمنی HIV ( ایدز یک بیماري ویروسی عفونی است که از طریق ویروس که در سال 1983 توسط پروفسور فرانسوي HIV انسان) ایجاد می گردد. ویروسکشف شد، اولین بار در سال 1981 در آمریکا مشاهده شد. از آن سال تا « مونتاجیر »کنون هنوز دانشمندان موفق به کشف و تولید واکسن و یا دارویی براي پیشگیري ودرمان این ویروس نشده اند، چرا که این ویروس داراي ویژگی هاي خاص و منحصر به فردي است مثلا:به دلیل ویژگی هاي خاص ژنتیکی می تواند تا بیش از یک میلیون بار HIV تغییر کند .٢در داخل سلول قدرت تکثیر زیادي دارد به طوري که در یک سلول بین HIV چهارصدهزار تا دو میلیون وپانصدهزار ویروس تولید می شود .کمتر از 10 تا 100 ویروس براي ایجاد بیماري در بدن لازم است . ویروس پس از ورود به بدن گلبول هاي سفید، که نقش سیستم دفاعی بدن را بازي میکنند، را مورد حمله قرار می دهد و این امکان را فراهم می کند تا هر ویروس ومیکروبی که وارد بدن شد به راحتی و بدون مواجهه با سیستم ایمنی، بدن را موردیا سندرم اکتسابی نقص (AIDS) حمله قرار دهد، به همین دلیل این بیماري را ایدزنام نهاده اند. (Acquird Immune D eficiency Syndrome) ایمنی بدن همانطور که از اسم آن برمی آید ایدز یک سندرم است، یعنی مجموعه اي از علائم (وبیماري ها) که توان منحصر به فردي در نابودي بدن انسان دارد.

علایم و تظاهرات بالینی دلیل ابتلا به بیماري ایدز نیست، هر چند نهایتا به این HIV آلودگی به ویروس بیماري منجر می شود. از زمان ورود ویروس به بدن تا زمان ابتلاي کامل به بیماري ممکن است بین 10 تا 17 سال (و یا حتی بیشتر) فرد دچار تغییرات خاص و یاطولانی مدت نشود.با این وجود می توان دوره ي این بیماري را به 5 قسمت تقسیم کرد.


مبلغ واقعی 1,500 تومان    10% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 1,350 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۶ شهریور ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 274

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما