خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق گریم و اساتید گریم


در گذشته، رشته گریم به دو نوع کلی تقسیم می شد ولی امروز بسیار گسترده تر از گذشته شده است.گریم صحنه، شامل: تئاتر، اپرا و باله، گریم و دوربین شامل تلویزیون، سینما و عکاسی رنگی و سیاه وسفید است. نوعی گریم که از سر تا پاي بازیگر با رنگ هاي مایع کار می شود و کاربرد آن براي اپرا،نامیده می شود. این نوع گریم را می شود بر بازیگر BADY ART باله و تئاترهاي مدرن است که کاملاً پوشیده با لباس مناسب، کار کرد. FASHION گریم یا مد: که اغلب بر چهره مانکن ها زن و مرد کار می شود. گریم در سازمان هاي امنیتی کشورها که ظریف ترین گریم محسوب می شود. براي مثال: براي فروشندگان مواد مخدرمأمور چهره خود را تبدیل به یک آدم معتاد می کند.

استاد مهین میهن، تحصیلات خود را در زمینه زیباشناسی (چهره)گریم براي صحنه شامل: تئاتر، اپرا، باله و گریم براي دوربین شامل: سینما، تلویزیون، عکاسی (پرتره)مانکن، ساخت انواع ماسک را در کشور فرانسه گذرانده، مدت هشت سال تحصیل و کار در پاریس فعالیت داشته است. پس از مراجعت به ایران از سال 1355 سرپرستی واحد گریم و ماسک مرکزهنرهاي نمایشی وزارت ارشاد اسلامی را به عهده داشته است، وي مدت دو سال براي اپرا و باله درتالار رودکی کار کرده و پس از پیروزي انقلاب اسلامی همکاري خود را با گروه هاي تئاتر آغاز ودر طول سال ها کار، ده ها نمایش را طراحی گریم و ماسک کرده است. ایشان غیر از کلاس هاي گریم وزارت ارشاد اسلامی مدت 24 سال است که مدرس این رشته کارشناسی و کارشناسی ارشددر دانشکده هاي: هنرهاي زیبا (پردیس) گروه تئاتر دانشگاه تهران، دانشکده سینما و تئاتر هنر،فرهنگسراي نیاوران، دانشگاه هنر تربیت مدرس، مجتمع دانشگاهی اسلامی، دانشکده هنر دانشگاهآزاد اسلامی و سرپرست کلاس هاي حوزه هنري بوده است.

و.. با تخفیف


مبلغ واقعی 2,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,375 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۸ دی ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 1539

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما