خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق زندگینامه دانشمندان


در این تحقیق همه چیز در مورد زندگینامه امامان دانشمندان توضیحات کامل داده می شود

بخشهایی از این تحقیقات :

ارشمیدس دانشمند و ریاضیدان یونانی در سال 212 قبل از میلاد در شهر سیراکوزیونان چشم به جهان گشود و در جوانی براي آموختن دانش به اسکندریه رفت.بیشتر دوران زندگیش را در زادگاهش گذرانید و با فرمانرواي این شهر دوستی نزدیک داشت. در اینجا سخن از معروفترین استحمامی است که یک انسان در تاریخ بشریت انجام داده است. در داستانها چنین آمده است که بیش از 2000 سال پیشدر شهر سیراکوز پایتخت ایالت یونانی سیسیل آن زمان ارشمیدس مکانیک دان وریاضیدان و مشاور دربار پادشاه یمرون یکی از معروفترین کشفهاي خود را درخزینه حمام انجام داد .

ابوریحان محمدبن احمد بیرونی در ذیحجه سال 362 هجري قمري در بیرون خوارزم زادهشد. سالهاي اول زندگی را در خوارزم به تحصیل علوم گذرانید و مدتی در خدمت مامونیان خوارزم بود تا آن که به مسافرت پرداخت. در ابتداي سفر چند سالی را در جرجان ( درجنوب شرقی دریاي مازندران) در خدمت شمس المعالی قابوس وشمگیر گذرانید و کتاب آثار الباقیه را در آنجا به نام قابوس به سال 390 هجري تالیف کرد. این کتاب از گاه شماري و جشنهاي ملل مختلف سخن می گوید.

فاطمه زهرا علیهاالسلام دختر پیغمبر اکرم و از دوشیزگان ممتاز عصر خویش بود.پدر و مادرش از اصیل ترین و شریف ترین خانواده هاي قریش بودند. از حیثجمال ظاهري و کمالات معنوي و اخلاقی از پدر و مادر شریفش ارث می برد. و به عالیترین کمالات انسانی آراسته بود. شخصیت و عظمت پیامبر اکرم روز به روز درانظار مردم بالا می رفت و قدرت و شوکت او زیادتر می شد به همین علت دخترعزیزش زهرا (علیها السلام) همواره مورد توجه بزرگان قریش و رجال با شخصیت وثروتمند قرار داشت هر از چندگاه از او خواستگاري می کردند اما پیامبر باخواستگاران طوري رفتار می کرد که می پنداشتند مورد غضب پیامبر قرار گرفته اند.

و.. با تخفیف فوق العاده


مبلغ واقعی 2,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,375 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 789

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما