خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق آشنایی با رشته و شغل مامائی


آشنایی با رشته و شغل مامائی    هدف: در هر لحظه ، نوزاد یا نوزادانی در گوشه و کنار دنیا متولد می شوند.حادثه اي که کثرت و قدمت آن باعث شده است تا عظمت این بزرگترین معجزه خلقت از چشمها پنهان بماند. آري! تولد بزرگترین ، باشکوه ترین وبحرانی ترین لحظه زندگی و قدیمی ترین تجربه بشري است و در میان مشاغل نیز مامایی( در شکل سنتی آن) یکی از قدیمی ترین مشاغل است .زیرا از قدیم، عده اي از زنان بودند که به دلیل تجربه بسیار و اطلاع ازداروهاي گیاهی و تاثیرات آنها، به زنان دیگر کمک می کردند تا وضع حمل آسان تر و ایمن تري داشته باشند .التبه نباید تصور کرد که آنچه امروز به نام حرفه و دانش مامایی معروف است، ادامه ودنباله همان مامایی سنتی است بلکه امروزه مامایی دانشی است که بر مشاهده ، آموزش،پیشگیري ، تحقیق، تشخیص و درمان استوار شده است.

مامایی یکی از زیرمجموعه هاي علوم پزشکی است که نقشهاي بسیار گسترده اي اعم ازنقش مشاوره اي، آموزشی ، مراقبتی ، حمایتی، درمانگري و تحقیقاتی است. البته تمامی این نقشها در ارتباط با مادر و کودك مفهوم پیدا می کند یعنی ماما به مشاوره قبل ، بعد و هنگام ازدواج ، آموزش نحوه تنظیم خانواده، مراقبت در دوران بارداري، زایمان طبیعی و مراقبت بهداشتی مادر و کودك و آموزش به دختران در زمینه بهداشت دوران بلوغ و بعد از آن می پردازد.حیطه رشته مامایی از دوران قبل از حاملگی شروع می شود و تا پس از زایمان و 6 «سالگی کودك ادامه پیدا می کند.

و... با تخفیف


مبلغ واقعی 2,000 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 1,900 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 719

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما