خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق زندگینامه فیثاغورث ریاضیدان معروف


فیثاغورث در سال 570 پیش از میلاد در جزیره ساموس از توابع ایونیا به دنیا آمد. وى که مایل بود در علوم ریاضى مهارت پیدا کند، فکر کرد بهتر آن است که به برجسته ترین استادان زمانه یعنى به راهبان مصرى مراجعه کند. وقتى به مصر رسید کارها بر وفق مراد پیش نرفت.راهبان با وجود این که فیثاغورث مورد توجه فرعون بود ریاکارانه گفتند که شایستگى آموزش چنین شاگرد نخبه اى را ندارند! و او را به راهب دیگرى معرفى کردند که او نیزچنین جواب مشابهى به وى داد.همین راهبان فیثاغورث را وادار به کارهاى طاقت فرسایى کردند اما آنها از نیروى تحمل وى آگاه نبودند .فیثاغورث با تحمل همه سختى ها تمام موانع را از سر راه برداشت وبالاخره تحسین آزاردهندگان خود را برانگیخت و آنها ناگزیر شدند او را چون برادرى بپذیرند.تجربه مصر که به پایان رسید فیثاغورث دانش اندوزى خود را با سفر به دور دنیا کامل کرد .بعضى او را در مورد ستاره شناسى شاگرد کلدانى ها، بعضى دیگر در مورد منطق وهندسه شاگرد فنیقى ها مى دانند. وى پس از اتمام تحصیلاتش به کشور خود بازگشت وتحصیل دار حاکم خودکامه ساموس در قرن ششم پیش از میلاد شد.

وى خود و اطرافیانش را وقف دانش ریاضیات، هندسه، موسیقى و شناخت زمین و اجرام آسمانى کرد. اکثر مورخان مدعى اند وى هنگام مرگ 90 ساله بود و سال مرگ او را بین سال هاى 482 و 490 پیش از میلاد مى دانند.

و... با تخفیف


مبلغ واقعی 3,000 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,850 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 522

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما