خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

فروش پوشاک استوک مارک دار
http://kia-ir.ir

تحقیق جستجوي مؤثر در وب (Web)


 جستجوي مؤثر در وب (Web)

در تعريف ساده مي توان اينترنت را نوعي شبكه رايانه اي (WAN) دانست كه ارتباط بين ميليونها ، و به طور بالقوه ميلياردها رايانه فراهم مي سازد . شبكه ون در واقع شبكه رايانه اي محدود با كابل بندي اختصاصي در مقايسه با (Lan) است .

يكي از بهترين كاربردهاي اينترنت دسترسي به حجم زيادي از اطلاعات مي باشد . براي دست يابي به اطلاعات نــرم افــزارهايي در محيط وب طراحي شده اند كه موتور (هاي) كاوش (Search Engine) ناميده مي شوند كه بـا استفــاده از آنهـــا و از طريق كليد واژه (Key Word) ، عبــارت و ساير قابليت ها مي توان به جستجو در اينترنت پرداخت .

موتورهــاي كــاوش معمولاً از طريق (Web browser) يا نرم افزارهاي كار بر اينترنت يا مرور گرهاي وب مثـــل Netscape ، ازشركت نتســكپ و كـــاشف اينترنت Internet Explorer از شـــركت مايكروسافت قابل دسترسي هستند .

1 ـ قبل از جستجو بايد به دقت بينديشيد كه چه اطلاعاتي را مي خواهيد بازيابي كنيد به موضوع اصلي و موضوع هاي فرعي و وابسته (نزديك به آن) و واژه هاي مترادف ، متضاد و مشابه آن توجه كنيد.

و.............. با تخفیف ویژه


مبلغ واقعی 3,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 3,325 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 274

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما