خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

تحقیق جستجوي مؤثر در وب (Web)


 جستجوي مؤثر در وب (Web)

در تعريف ساده مي توان اينترنت را نوعي شبكه رايانه اي (WAN) دانست كه ارتباط بين ميليونها ، و به طور بالقوه ميلياردها رايانه فراهم مي سازد . شبكه ون در واقع شبكه رايانه اي محدود با كابل بندي اختصاصي در مقايسه با (Lan) است .

يكي از بهترين كاربردهاي اينترنت دسترسي به حجم زيادي از اطلاعات مي باشد . براي دست يابي به اطلاعات نــرم افــزارهايي در محيط وب طراحي شده اند كه موتور (هاي) كاوش (Search Engine) ناميده مي شوند كه بـا استفــاده از آنهـــا و از طريق كليد واژه (Key Word) ، عبــارت و ساير قابليت ها مي توان به جستجو در اينترنت پرداخت .

موتورهــاي كــاوش معمولاً از طريق (Web browser) يا نرم افزارهاي كار بر اينترنت يا مرور گرهاي وب مثـــل Netscape ، ازشركت نتســكپ و كـــاشف اينترنت Internet Explorer از شـــركت مايكروسافت قابل دسترسي هستند .

1 ـ قبل از جستجو بايد به دقت بينديشيد كه چه اطلاعاتي را مي خواهيد بازيابي كنيد به موضوع اصلي و موضوع هاي فرعي و وابسته (نزديك به آن) و واژه هاي مترادف ، متضاد و مشابه آن توجه كنيد.

و.............. با تخفیف ویژه


مبلغ واقعی 3,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 3,325 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 282

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما