خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

مقاله درباره بررسی محدودیت کاریکاتور درایران


جدای از خطوط قرمزی که برای همه هنرمندان بالاخص کاریکاتوریستها وجود دارد ، محدودیت های زیادی وجود دارد که مانع از خلق آثار دلخواه هنرمند می شود .

وی افزود : در حال حاضر با توجه به شرایط موجود ، خود کاریکاتوریست ها یک کنترل محسوس در کارهای خود ایجاد کرده اند که افکار عمومی نیز متوجه آن شده اند .

رئیس سازمان فوکوی کرمان در ادامه خاطر نشان ساخت : بعد از دوم خرداد با تولد روزنامه هایی که ستون ثابتی را به کاریکاتور اختصاص داده بودند ، معنای واقعی کاریکاتور برای افکار عمومی مشخص شد و آنها متوجه شدند که کاریکاتور تنها کوچک نمایی و بزرگ نمایی چهره ها نیست بلکه حاوی پیام است .

وی یادآور شد : هرچند مطبوعات ، بهترین تریبون برای انتقال پیام کاریکاتور به افکار عمومی و از عوامل رشد و گسترش هنر کاریکاتور در سطح کشور هستند اما اگر همین مطبوعات محدودیت داشته باشند ، کاریکاتوریست کجا باید هنر خود را ارائه دهد ؟

و........ با تخفیف ویژه


مبلغ واقعی 2,000 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 1,900 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 380

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما