خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

مقاله حجامت و درمان


حجامت، از روشهاى بسیار كهن خون‌گیرى در طب سنّتی بسیاری از اقوام و ملل است.

 درمیان رفتارهای درمانی رایج در بین آحاد بشر، کمتر رفتاری را می یابیم که به اندازه حجامت مورد تاکید انبیاء عظام و ائمّه هدی(علیهم السّلام) باشد؛ تا آن حدّ که از سفارش های خاصّ حضرت جبرئیل امین (علیه السّلام) در شب معراج به حضرت ختمی مرتب؛ پیامبر اکرم اعظم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) محسوب گردد؛ و کمتر روش طبّی است که تا این اندازه، در طول زمان و عرض فرهنگ های مختلف بشری، مقبول و مورد پسند حکماء و اطبّاء و مردم بوده؛ قوانین و ضوابط آن با نظام هستی سازگار باشد.

این سابقه تاریخی و گستردگی حجامت در بین اقوام و ملل مختلف نشان می دهد که:

1- پزشکان، علی العموم، حجامت را به عنوان یک روش درمانی قبول داشته اند و از آن برای درمان بیماری ها استفاده می کرده اند.

2- حجامت، در اقوام مختلف و در شرایط جغرافیایی و قومی گوناگون، روشی مؤثر و کارآمد بوده است.

3- علاوه بر تأثیر وسیع درمانی، حجامت، عموما بدون عارضه یا حدّاقل کم عارضه بوده است چراکه روش درمانی با دارویی که عوارض زیادی داشته باشد؛ بعد از چند سال تجربه؛ کم کم از گردونه درمان خارج می شود و بیماران از ترس گرفتار شدن به عوارض آن دارو یا روش درمانی خاص، به اجرای آن بی رغبت شده؛ نهایتاً به دست فراموشی سپرده می شود.

و..... با تخفیف ویژه

 

 

 


مبلغ واقعی 2,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 2,375 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 384

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما