خرید آنلاین تحقیق مقاله پاورپوینت کتاب و نرم افزار اندروید

فروشگاه اینترنتی جوبوک دانلود فروش خرید آنلاین اینترنتی تحقیق مقاله پاورپوینت نرم افزار اندروید و کتاب کلیه رشته ها فنی مهندسی علوم انسانی علوم پایه

فروش پوشاک استوک مارک دار
http://kia-ir.ir

تحقیق تاریخ سلاح ژ 3 در ایران و منطقه خاورمیانه


بیش از 35 سال است که سلاح ژ 3 به عنوان اسلحه سازمانی در اختیار ارتش و نیروهاي مسلح ایران می باشد.این سلاح در ابتدا بصورت تعداد محدودي توسط کارخانه هلکروکخ اقدام به راه اندازي خط تولید این سلاح در صنایع مسلسل سازي ارتش ( جنگ افزار سازي فعلی ) نمود.بعد از پیروزي شکوهمند انقلاب اسلامی متخصصین آلمانی ایران را ترك کردند.در جریان پیروزي انقلاب اسلامی با هجوم مردم به کارخانه و اشغال آن بسیاري از مدارك فنی و ابزار آلات تولید آن معدوم و مفقود گردید.سپس با تلاش متخصصین متعهد و انقلابی ایرانی کارخانه ، خط تولید بازسازي وراه اندازي گردید.این سلاح خوب به دلیل پاره اي از مسائل فنی و کیفیت پایین ساخت و مونتاژ دربرابر بعضی از شرایط محیطی مثل گرد و غبار و آلودگی هاي ناشی از اشتعال باروت در هنگام شلیک بسیار حساس می باشد.

این سلاح توسط خشاب 20 تیري تغذیه می شود . گلنگدن آن از نوع تاخیري و محصول تفکرات مهندسان کارخانه ماوزر ( آلمان نازي ) می باشد که بعد از جنگ جهانی دوم به اسپانیا مهاجرت را بنیان نهادند ، شاید به همین دلیل باشد که مدل هاي CEMTE نموده و پایه هاي اولیه کارخانه اولیه ژ 3 بسیار شبیه به محصولات این کارخانه بودند.بدنه اصلی آن از جنس ورق فولادي پرسکاري شده می باشد.قاب دستگاه چکاننده نیز از ورق فولادي پرسکاري شده ساخته شده است.

 و........... با تخفیف ویژه


مبلغ واقعی 3,500 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 3,325 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 387

برچسب های مهم

جوبوک سایت مطمئن خرید و دانلود تحقیقات و مقالات ارزان نمونه سوالات پکیج مطالب آموزشی حراج تخفیف مقاله و تحقیق نرم افزار با هدف رضایت مشتری و افزایش فرهنگ کتابخوانی و علم تلگرام https://t.me/jobook
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما